40x50cm Prime Dual Station Shuttle Manual Heat Transfer Printing Machine

 • Model NO.:

  HP3805-2N

 • Description:
 • Stacioni binjak bën dy herë punën me gjysmën e hapësirës si një shtyp i rregullt që lëkundet. Një operator mund të shtypë një punë dhe të vendosë një tjetër në vend. Kjo ju ndihmon të minimizoni kohën e humbjes dhe të vazhdoni me kërkesën, të gjitha me një shtypje nxehtësie. Për më tepër, kontrollori i ekranit LCD dhe koha e gjallë dixhitale, leximi i saktë i temperaturës dhe Max. 120 minuta vendosni gatishmërinë automatike. Pllaka të ulëta opsionale me ndryshim të shpejtë opsional 5 copë dhe nuk kërkohen mjete.

  PS Ju lutemi klikoni Download si PDF për të ruajtur broshurën dhe për të lexuar më shumë.


 • Stili: Shtypni nxehtësinë e stacionit të dyfishtë
 • Features: Swing-away/Interchangeable/Threadable
 • Platen Size: 40 x 50cm
 • Dimension: 110x82x70cm
 • Certifikata: CE (EMC, LVD, RoHS)
 • Garanci: 12 muaj
 • Description

  video

  Produkt Tags

  HP3805-2N (1) HP3805-2N (2) HP3805-2N (3) HP3805-2N (4) HP3805-2N (5)


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!