Топлински преси

Xinhong Group ви дава можност да ги ставите рацете на најкомпетентната топлинска преса која врши оптимални работи за печатење, било да е тоа на облека, регистарски таблички или било која друга површина.Опремени со прецизно фокусирани и модернизирани технологии, овие топлински преси нудат неспоредливи услуги и доаѓаат со ниски трошоци за одржување.

Ксинхонг нуди широк спектар на машини за преса на топлина, како што се преса за топлина на маици, комерцијална преса за топлина, преса за кригли, преса за капа, преса за етикети, преса за пенкало.Така, можете да го изберете оној што одговара на вашите барања за печатење.Овие машини за преса за топлина доаѓаат со најмалку една година гаранција, а понекогаш и повеќе од тоа.Машините за топлинска преса се лесни за употреба и се состојат од умешна грејна плоча која помага при печатењето.Тие се достапни во различни бои и големини за да одговараат на вашите преференции.Сертификациите на производите вклучуваат SGS, CE и ISO сертификати кои обезбедуваат сигурност.Пронајдете ја вашата совршена машина така што ќе поминете низ различни опсези на топлинска преса и купете ја со намалени понуди.Можете да се одлучите за приспособено пакување без дополнителни трошоци.ОЕМ нарачките на овие производи се прифаќаат на барања!

123456Следно >>> Страница 1/9
WhatsApp онлајн разговор!