Производи

Xinhong Group Limited е еден од лидерите на пазарот во бизнисот со машини за топлинска преса повеќе од 18 години.И нашата фабрика, исто така, беше ревидирана од SGS & BV на лице место.Проектирани и произведени во Кина, нашите производи се висококвалитетни, енергетски ефикасни и сигурни.

Пресите за пренос на топлина EasyTrans™ се дизајнирани да втиснат дизајн или графика на подлоги, како што се маичка, капа и чаши, итн. Со примена на топлина и притисок за одреден временски период, можете да направите пренос на топлина предмети кои траат долго на подлогите!Оставете им големи впечатоци на клиентите и направете растечки бизнис.

123456Следно >>> Страница 1/30
WhatsApp онлајн разговор!