Топлина Прес додатоци

Ксинхонг нуди широк спектар на додатоци како што се дополнителна плоча за преса за загревање, држачи за кеди и други додатоци како тефлонски чаршафи или обвивки. Со нашата топлинска преса, за да можете да ја изберете онаа што одговара на вашите барања за печатење. Овие машини за преса за топлина доаѓаат со најмалку една година гаранција, а понекогаш и повеќе од тоа. Машините за топлинска преса се лесни за употреба и се состојат од умешна грејна плоча која помага при печатењето. Тие се достапни во различни бои и големини за да одговараат на вашите преференции. Сертификациите на производите вклучуваат SGS, CE и ISO сертификати кои обезбедуваат сигурност. Најдете ја вашата совршена машина така што ќе поминете низ различни опсези на топлинска преса и купете ја со намалени понуди. Можете да се одлучите за приспособено пакување без никакви дополнителни трошоци. ОЕМ нарачките на овие производи се прифаќаат по барања!

WhatsApp Онлајн Chat!