• 01

  контролен панел

  Паметни и уникатни дизајнирани контролен панел со корисник пријателски програма, лесен за користење и извршување на дејноста.

 • 02

  греење плочи

  Погуста и подобро греење калеми распоред греење котури обезбедува дури и дистрибуција на топлина и притисок

 • 03

  Дизајн и рамка

  Единствен дизајниран и обработка инвестиции бидете сигурни дека уредот изгледа добро и извршување на дејноста.

 • 04

  електрични делови

  UL или CE сертификат резервни делови се применуваат за да бидете сигурни квалитет и стабилност.

асд

Нови Продукти

 • топлина притиснете
  колофон печат

 • специјална
  понуда

 • задоволни
  клиенти

 • партнери
  во светот

 • XINHONG Фабрика

  XINHONG Фабрика

 • Xinhong тимот

  Xinhong тимот

 • XINHONG Производство

  XINHONG Производство

Зошто Изберете нас

 • Во текот на искуство 18 години

  Од 2002 година и повторно изграден Xinhong група во 2011 година, ние сме биле во партнерство со различни дистрибутери на полиња за пренос на топлина за да им обезбедиме на нашите клиенти со висок квалитет на топлина преси над 18 години.

 • Повеќе од 100 вработени и стручен тим

  Xinhong тим е составен од квалификувани техничка поддршка, сигурен КК тим и добро обучени работници, да се обезбеди секој уред е направен во висок стандард

 • 5+ години гаранција на рамки

  Xinhong обезбедува 1 година гаранција на главните компоненти како електростопанство, 5 години гаранција на машината рамки и животот на техничка поддршка.

 • Уживајте во прилагодување со нас и да се изгради свој брендовиУживајте во прилагодување со нас и да се изгради свој брендови

  ОЕМ и ODM

  Уживајте во прилагодување со нас и да се изгради свој брендови

 • Сигурен продажба и поддршка чекаат за васСигурен продажба и поддршка чекаат за вас

  СЛУЖБА ЗА ПОТРОШУВАЧИ

  Сигурен продажба и поддршка чекаат за вас

 • Сите делови се сертифицирани и строго се тестираатСите делови се сертифицирани и строго се тестираат

  ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ДЕЛОВИ

  Сите делови се сертифицирани и строго се тестираат

нашиот блог

 • 5 причини да носите маска за лице

  Дали треба да носите маска? Дали ви помага да ве заштити? Дали ги штити другите? Ова се само неколку од прашањата што луѓето ги имаат за маските, предизвикувајќи збунетост и спротивставени информации насекаде. Меѓутоа, ако сакате ширењето на COVID-19 да заврши, носењето маска за лице може да биде дел од одговорот ...

 • Основен Водич за купување на Росин-технологија и Росин

  Можеби сте го прочитале или слушнале најжешкиот нов концентрат на блокот, коренот и можеби сте сакале да ископате подлабоко во тоа што е всушност и да добиете некои прашања што ги имате во врска со темата. Па, го најдовте крајниот извор на Интернет на сè што треба да знаете за рос ...

 • Кој печат за пренесување топлина од EasyTrans at одговара на вашата работа најдобро?

  Xinhong Група ограничена е еден од лидерите на пазарот на машини за топлинска печат бизнис повеќе од 18 години. И нашата фабрика, исто така, е предмет на ревизија од страна на SGS & BV на лице место. Инженерирани и произведени во Кина, нашите производи се високо-квалитетни, енергетски ефикасни и сигурни. Преси за пренос на топлина EasyTrans ... ...

 • Добијте стилски со текстил што може да се употребат за повторливи маски за лице за сублимација

  Овој пат, ви подготвивме маска за лице со ткаенина за сублимација за вас.Тоа е многу корисна пријатност и исто така персонализирани модни артикли! За персонализација, можете да направите целосно печатење на сите артикли овде! маските за лице можат да му дадат понежен чај и мек допир на лицето, да спречат прашина и буриња ...

 • Хартија за пренос на топлина наспроти сублимација печатење

  Значи, влегувате во прекрасниот свет на правење маици и персонализирана облека - тоа е возбудливо! Можеби се прашувате кој метод е подобар за украсување на облека: хартија за пренос на топлина или печатење на сублимација? Одговорот е дека и двајцата се одлични! Сепак, методот со кој ќе одите зависи од вас ...

 • Вивијан
 • Фиона
 • Бети
WhatsApp Онлајн Chat!