Na kontaktoni

Fujian Xinhong Inxhinieri & Elec Co, Ltd

Adresë

Baijin Zona Industriale, Baizhang Town, Minqing County, Fuzhou, Fujian Province, China

telefon

0086 - 15345081085

orë

All Day Shërbimi

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

WhatsApp Online Chat!