• 01

  Paneli i kontrollit

  Zgjuar dhe unike projektuar panel kontrolli me programin përdorues miqësore, lehtë për t'u përdorur dhe të performancës dhe.

 • 02

  Pllaka për ngrohje

  Trashë dhe mbështjellje më të mirë të ngrohjes pllakë e presës tipografike ngrohje paraqitjen siguron edhe ngrohjes dhe presionin e shpërndarjes

 • 03

  Dizajn & Frame

  Unique projektuar dhe investimet përpunim mekanik sigurohuni që pajisja duket e mirë dhe të performancës të mirë.

 • 04

  Pjesë elektrike

  UL ose CE pjesë këmbimi certifikuara janë aplikuar për të bërë me cilësi të sigurt dhe stabilitetit.

asd

Produkte të reja

 • ngrohjes për shtyp
  kolofon shtyp

 • Speciale
  Oferta

 • të kënaqur
  klientët

 • partnerët
  në mbarë botën

 • Fabrika XINHONG

  Fabrika XINHONG

 • Xinhong Ekipi

  Xinhong Ekipi

 • Prodhimi XINHONG

  Prodhimi XINHONG

pse na zgjodhet ne

 • Mbi 18 vjet përvojë

  Që nga viti 2002 dhe rindërtuar Xinhong Group në vitin 2011, ne kemi qenë në partneritet me shpërndarësit të ndryshme të fushave të transferimit të ngrohjes për të siguruar klientët tanë me makina shtyp të ngrohjes me cilësi të lartë mbi 18 vjet.

 • Mbi 100 punonjës dhe ekipi të aftë

  Ekipi Xinhong është i përbërë nga mbështetja kualifikuar teknike, ekipi i besueshëm QC dhe punëtorë të trajnuar mirë, të sigurojë çdo pajisje është bërë në standard të lartë

 • 5+ vjet garanci për korniza

  Xinhong ofron garanci 1 vit në komponentët kryesorë si Elektrike, 5 vjet garanci për korniza makinë dhe jetën e mbështetjes teknike.

 • Enjoy customization me ne dhe për të ndërtuar markave tuajEnjoy customization me ne dhe për të ndërtuar markave tuaj

  OEM & ODM

  Enjoy customization me ne dhe për të ndërtuar markave tuaj

 • Shitjet e besueshme dhe mbështetje të presë për juShitjet e besueshme dhe mbështetje të presë për ju

  KUJDESIT TË KONSUMATORËVE

  Shitjet e besueshme dhe mbështetje të presë për ju

 • Të gjitha pjesët e këmbimit janë të certifikuara dhe të testuar në mënyrë rigorozeTë gjitha pjesët e këmbimit janë të certifikuara dhe të testuar në mënyrë rigoroze

  pjesë të cilësisë

  Të gjitha pjesët e këmbimit janë të certifikuara dhe të testuar në mënyrë rigoroze

Blog ynë

 • 5 arsye për të veshur një maskë për fytyrën

  A duhet të vishni një maskë? A ju ndihmon të mbroni ju? A i mbron të tjerët? Këto janë vetëm disa nga pyetjet që njerëzit kanë për maska, duke shkaktuar konfuzion dhe informacione konfliktuale kudo. Sidoqoftë, nëse dëshironi të përfundojë përhapja e COVID-19, veshja e një maskë për fytyrën mund të jetë një pjesë e përgjigjes ...

 • Udhëzuesi bazë për blerjen e Rosin-tech dhe Rosin

  Ju mund të keni lexuar ose dëgjuar dëgjuar të përqëndruar të reja në bllok, kolofon, dhe ndoshta keni dashur të gërmoni më thellë në atë që është në të vërtetë dhe të merrni disa pyetje që keni në lidhje me temën e përgjigjur. Epo, ju keni gjetur burimin përfundimtar në internet për gjithçka që ju duhet të dini për ros ...

 • Cila shtyp i EasyTrans Trans Transferimi i nxehtësisë i përshtatet më së miri punës tuaj?

  Xinhong Group Limited është një nga drejtuesit e tregut të makinave të shtypit të makinave të biznesit më shumë se 18 vjet. Dhe fabrika jonë gjithashtu është audituar nga SGS & BV në vend. Projektuar dhe prodhuar në Kinë, produktet tona janë me cilësi të lartë, energji efikase dhe të besueshme. Shtypjet e transferimit të nxehtësisë së EasyTrans ...

 • Merrni elegant me maskat e përsëritura të ripërtëritshme të tekstileve

  Këtë herë, Ne kemi përgatitur maskë për fytyrën me pëlhurë sublimimi për ju.Ajo është dailynunitiesunities shumë e dobishme dhe gjithashtu sende të personalizuara të modës! Për personalizim, mund të bëni shtypje të plotë në të gjitha artikujt këtu! maskat e fytyrës mund të japin butësi dhe prekje të butë në fytyrën tuaj, parandalimin e pluhurit dhe brig ...

 • Letër për transferimin e nxehtësisë kundrejt shtypjes së sublimimit

  Pra, ju jeni duke hyrë në botën e mrekullueshme të bërjes së bluzave dhe rrobave të personalizuara - kjo është emocionuese! Ju mund të pyesni veten se cila metodë e dekorimit të rrobave është më e mirë: letër për transferimin e nxehtësisë ose shtypje e lartësimit? Përgjigja është se të dy janë të shkëlqyera! Sidoqoftë, metoda me të cilën shkoni varet nga ju ...

 • Vivian
 • Fiona
 • betty
WhatsApp Online Chat!