Занает Easypress 3 Estampadoras Sublimadoras de Tazas

 • Модел бр.:

  МПА-11

 • Опис:
 • Мугпрес пријатели (Sublimadoras de Tazas) и додаток за Craft Easypress 3. Los usuarios pueden sublimar tazas de 10, 11 y 15 onzas con mugpress mate. Едноставно оперирање и ефектно време!

  Адема, кликнете и симнете за чувар на фоллето во pdf и прочитајте повеќе.


 • Стил: 11oz Лесна машина за сублимација на кригла
 • Големина: 27х20х19см
 • Сертификат: CE (ЕМС, LVD, RoHS)
 • Гаранција: 12 месеци
 • OEM / ODM: Поддршка
 • Контакт: WhatsApp/Wechat: 0086 - 150 6088 0319
 • Опис

  демо Видео

  Тагови производ


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  WhatsApp Онлајн Chat!