Makinë për shtypje të nxehtësisë së këmishës 23x30cm Mini portative për shtypje të këmishës

 • Numri i modelit.:

  HP230B-4

 • Përshkrim:
 • Një mini-version portativ më i ri i presës sonë të njohur të nxehtësisë me krahë rrotullues. Kjo makinë aplikon transferime në shumë artikuj me sipërfaqe të sheshtë, si pëlhurë, metal, dru, qeramikë dhe xhami. Krijoni bluzat tuaja të personalizuara, jastëkët e mausit, çantat, targat dhe shumë sende të tjera unike dhe argëtuese.

  PS Ju lutemi klikoni udhëzimin për shkarkim si PDF dhe lexoni më shumë.


 • Stili: Shtypja e nxehtësisë me lëvizje të vogël
 • Veçoritë: Lëkundje larg/E këmbyeshme/Manual
 • Madhësia e pjatës: 23 x 30 cm
 • Përmasat: 40x34.5x37cm
 • Certifikata: CE (EMC, LVD, RoHS)
 • Garanci: 12 muaj
 • Kontakt: WhatsApp/Wechat: 0086 - 150 6088 0319
 • Përshkrim

  Produkt Tags

  mini swing away pres ngrohjes

  Kjo makinë shtypëse e nxehtësisë e bluzave 9" x 12" lejon transferimin e bluzave grafike, veshjeve, çantave, dyshekëve të miut, enigmave, pllakave qeramike, pjatave dhe sendeve të tjera me sipërfaqe të sheshtë. Lehtë për t'u përdorur - Mbërrin plotësisht i montuar dhe gati për t'u përdorur jashtë kutisë. Makina e shtypjes së nxehtësisë është e pajisur me kontrolluesin më të fundit dixhital të temperaturës dhe ekranit të kohës. Temperatura: temperatura e dhomës deri në 500F, Koha: 0-999s. Kur kohëmatësi të arrijë në 0s, një tingull i dëgjueshëm do të alarmojë që do të shmangë mbinxehjen e projekteve tuaja. Doreza e presionit e montuar lart lejon akses të lehtë për të rregulluar presionin sipas trashësisë së materialit mbi të cilin po punoni. Elementi ngrohës është i veshur me teflon - asnjë sipërfaqe e ngjitur nuk do të parandalojë djegien e transfertave dhe nuk kërkon një fletë të veçantë silikoni/teflon.

  Karakteristikat:

  Modeli i përmirësuar me karakteristikë të peshës portative dhe dizajnit të lëvizshëm, madhësia prej 23x30cm Shtypja manuale e nxehtësisë (SKU#HP230B-4) ofron një kontrollues modern LCD, ekran të thjeshtuar, e bën më të lehtë për klientin përdorimin dhe leximin, përveç kësaj, Sedilja e avancuar dhe e qëndrueshme e bazës dhe struktura e presionit zgjasin jetëgjatësinë e makinës, rrogoz silikoni blu përputhet me një trup të makinerisë gri argjendi e bën atë të duket më e industrializuar.

  Karakteristika shtesë

  mini swing away pres ngrohjes

  Struktura e mbylljes së mekanizmit të levës

  Kjo shtypëse e nxehtësisë Craft gjeneron forcën më të madhe në Familjen Craft Pro (maksimumi 350 kg). Kjo shtypje e nxehtësisë në madhësi A4 (23 x 30 cm) dhe funksionon për të përmbushur transferimin kryesor të nxehtësisë përfshirë. letër sublimimi, letër HTV ose për transferimin e nxehtësisë, gjithashtu pa letër transferimi lazer të prerë si Forever, NeeNah, MTC dhe AT&T, etj.

  mini swing away pres ngrohjes

  Karakteristikat e 2IN1

  HP230B-4 është në fakt shtypës i nxehtësisë artizanale A4 me tipare 2IN1 për familjen ose fillestarin e shenjave. Me spinën e shpejtë
  (Ju lutemi, na kujtoni nëse keni nevojë për opsionin e veçorisë 2IN1), pavarësisht nëse funksionon si një shtypës i nxehtësisë së bluzave, ai gjithashtu mund të aplikojë për printimin e filxhanit të kafesë me shtojcën MugMate.

  mini swing away pres ngrohjes

  Kontrollues i avancuar LCD

  Heat Press Machine është plotësisht i pajisur me kontrolluesin më të fundit dixhital të temperaturës dhe kohës. Ekranet LCD tregojnë temperaturën dhe kohën. Temperatura: temperatura e dhomës deri në 450°F, Koha: 0-999 sekonda. Mbërrin plotësisht i montuar dhe gati për përdorim jashtë kutisë. Alarmi i dëgjueshëm pas kryerjes së transferimit. Shfaqja e temperaturës në Fahrenheit.

  shtypje ngrohëse

  Pllakë ngrohëse

  Teknologjia e derdhjes së gravitetit e bën pllakën ngrohëse më të trashë, ndihmon që elementi i ngrohjes të qëndrojë i qëndrueshëm kur nxehtësia e bën atë të zgjerohet dhe të ftohtit e bën të tkurret, i quajtur edhe i garantuar i njëtrajtshme presioni dhe shpërndarja e nxehtësisë.

  mini swing away pres ngrohjes

  Dizajni i Sigurisë së Swing-Away

  Thjesht mendoni për çështjen e sigurisë, do të zbuloni se ky dizajn i lëkundur është absolutisht një ide e mirë. Dizajni i lëvizshëm ju ndihmon të mbani larg elementin nga tavolina e punës dhe siguron një plan urbanistik të sigurt.

  mini swing away pres ngrohjes

  Baza dhe mbulesa në formë myku

  Kjo shtypëse e nxehtësisë ka një bazë në formë kallëpi, këmbët e bazës nuk do të përkulen lehtësisht gjatë transportit. Gjithashtu, mbulesa 23x30 cm është e mbuluar me kallëp që duket mirë.

  Specifikimet:

  Stili i shtypjes së nxehtësisë: Lëvizja manuale
  Lëvizja manuale e disponueshme: Pllaka e
  23x30 cm
  Tensioni: 110 V ose 220 V
  Power: 900W

  Kontrolluesi: Paneli i kontrolluesit LCD
  Max. Temperatura: 450°F/232°C
  Gama e kohëmatësit: 999 sek.
  Përmasat e makinës: 40 x 34.5 x 37
  cm Pesha e makinës: 14 kg
  Përmasat e transportit: 46 x 37.5 x 40 cm
  Pesha e transportit: 15 kg

  Në përputhje me CE/RoHS
  1 vit garanci e plotë
  Mbështetje teknike gjatë gjithë jetës


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!